Przeglądy instalacji elektrycznej

Sprawna instalacja i przyjazne oświetlenie!


POMIARY I PRZEGLĄDY INSTALACJI

Realizujemy także precyzyjne pomiary , przeglądy instalacji elektrycznej oraz instalacji odgromowej . Pozwalają one bezpiecznie i bezawaryjnie korzystać z urządzeń podłączonych do sieci energetycznych w Państwa firmie i domu .​

Pomiary elektryczne i przeglądy powinny być przeprowadzane w okresach od 1 roku do 5 lat w zależności od rodzaju obiektu oraz rodzaju wykonywanych pomiarów. Dodatkowo każdorazowe modernizacja elementów wchodzących w skład instalacji elektrycznej powinna być zakończona wykonaniem pomiarów elektrycznych przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia. Na dzień dzisiejszy osoba taka powinna mieć uprawnienia E – eksploatacji urządzeń elektrycznych oraz dozoru prac elektrycznych.

POMIARY NATĘŻENIA OŚWIETLENIA STANOWISK PRACY

Wykonujemy również pomiary i przeglądy natężenia oświetlenia stanowisk pracy , które są wymagane przez instytucje państwowe takie jak Państwowa Inspekcja Pracy lub Straż Pożarna.

LOKALIZACJA USZKODZEŃ SIECI KOMPUTEROWYCH

Sprawna i szybka sieć komputerowa to fundament wydajnej firmy. Oferujemy również usługi związane z lokalizacją uszkodzeń sieci komputerowych.

PRZEGLĄDY OŚWIETLENIA AWARYJNEGO

Bezpieczeństwo to podstawa! Wykonujemy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania przeglądy oświetlenia awaryjnego.

Skontaktuj się z nami