Instalacje niskoprądowe

Stały dozór i kontrola dostępu


SIECI TELEINFORMATYCZNE

brak treści

INSTALACJE ALARMOWE

Instalacje alarmowe to instalacje pozwalające na zabezpieczenie mienia przedsiębiorstwa oraz osób prywatnych. Systemy alarmowe na dzień dzisiejszy poprzez dostęp do internetu lub aplikacji na smart fonach pozwalają na zdalne sterowanie. Pracujemy na sprzęcie firmy Satel.

INSTALACJE MONITORINGU WIZYJNEGO

brak treści

KONTROLA DOSTĘPU I EWIDENCJA CZASU PRACY

Kontrola dostępu jest często spotykanym uzupełnieniem instalacji alarmowych. Oferta ta skierowana jest szczególnie do firm, które mają zamiar kontrolować dostęp do swojej firmy, można również wykorzystać tę usługę do kontroli czasu pracy zatrudnionych pracowników Pracujemy na sprzęcie firmy Satel oraz Roger.

DOMOFONY I VIDEODOMOFONY

W naszej ofercie znajdują się domofony i wideo domofony jedno lub wieloabonamentowe obsługujące jedno lub kilka wejść. Instalowane przez nas urządzenia mogą zostać rozbudowane o dodatkowe kamery, systemy otwierania domofonu lub wideodomofonu z wykorzystaniem czytnika kart (breloczków ) lub czytnika linii papilarnych. W naszej pracy opieramy się głownie na sprzęcie wiodących producentów firm światowych i krajowych: Commax, Urmet, Kenwei, Elfon , ACO.

NAPĘDY I AUTOMATYKA DO BRAM I SZLABANÓW

Napędy bramowe i wykorzystywana przy nich automatyka to komfort i bezpieczeństwo użytkowników bram wjazdowych , garażowych oraz szlabanów które zabezpieczają osobą postronnym wjazd na teren prywatny. Od kliku lat montujemy napędy firmy Nice która jest wiodącym producentem napędów w Polsce. Jesteśmy wstanie nie tylko zamontować napęd do istniejącej bramy ale również wykonać montaż od podstaw. Współpracujemy z doświadczonymi firmami ślusarskimi.

DOMOFONY I WIDEOFOMOFONY

Kompleksowo wykonujemy instalacje domofonowe oraz instalacje wideodomofonowe na potrzeby klientów indywidualnych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz deweloperów. Realizowane przez naszą firmę instalacje są wykonywane od podstaw począwszy od ułożenia instalacji do montażu urządzeń oraz ich serwisu. W zakres naszych usług wchodzą także modernizacje istniejących już systemów w oparciu o istniejącą instalację.

W naszej ofercie znajdują się domofony i wideo domofony jedno lub wieloabonamentowe obsługujące jedno lub kilka wejść. Instalowane przez nas urządzenia mogą zostać rozbudowane o dodatkowe kamery, systemy otwierania domofonu lub wideodomofonu z wykorzystaniem czytnika kart (breloczków )lub czytnika linii papilarnych. W naszej pracy opieramy się głownie na sprzęcie wiodących producentów firm światowych i krajowych: Commax, Urmet, Kenwei, Elfon , ACO.

Skontaktuj się z nami